Popotniški forum

April - NZ VIZA

Dodan 07.04.14 @15:12:05
TS | Gost | odg. 07.04.2014 @15:12 Prijavi neprimeren komentar

Zdravo, aprila se odprejo vize za Slovence v dobi enga leta je tak? Ma keri link s prve roke, ki je ze kaj gledal? Naj bi jih blo kar malo, pa hitri prsti delajo svoje da jo dobis ne Kolko vas misli it, in kake nacrte mate od prej ze, da doli tudi ostanete?

LP, T

aaa | Gost | odg. 07.04.2014 @21:34 Prijavi neprimeren komentar

ja odpre se ob 11ih po našem času danes... na voljo za Slo je 1oo viz, lani so šče u 20min baje... jest upam da jo dobim, pol pa sam gasa...

Link: https://www.immigration.govt.nz/secure/default.htm

to govorim za Working Holiday vizo

Luka | Gost | odg. 08.04.2014 @00:12 Prijavi neprimeren komentar

jaz sem izgubil upanje... sploh me ne spusti naprej ko grem pod Holiday schemes online, še komu nagaja? 

Escada | Gost | odg. 08.04.2014 @00:13 Prijavi neprimeren komentar

Izpolnila v 5 minutah..upam, da sem noter!  Kako je šlo ostalim?

pika | Gost | odg. 08.04.2014 @00:17 Prijavi neprimeren komentar

ne vem, to tudi mene zanima. jst sem izpolnila in na koncu mi piše da sem oddala. morem pa še plačat. zato tudi mene zanima kako veš, če si noter, in kako je to s plačilom..

Teja | Gost | odg. 08.04.2014 @00:17 Prijavi neprimeren komentar

meni je tut kr neverjetno, da mi je kr ratal... ja plačala sem že sedaj, ti?

Simona | Gost | odg. 08.04.2014 @00:17 Prijavi neprimeren komentar

meni je tudi uspelo v 10 minutah... sedaj pa veselo čakanje.

brane iz lublane | Gost | odg. 08.04.2014 @00:18 Prijavi neprimeren komentar

mene isto ninaprej spustilo pol k sm pa notr pršu sm pa vse hitro izpolnil, vendar ni bil oveč mest po 10 min..bi rekel better luck next time samo je zadnja možnost..oh well

Luka | Gost | odg. 08.04.2014 @00:19 Prijavi neprimeren komentar

ko grem pod "  register for Online Services here.  mes spusti naprej ampak mi sploh ne da opcije da označim Working Holiday..... čudno :/ 

Suhi | Gost | odg. 08.04.2014 @00:20 Prijavi neprimeren komentar

Ja js sem tut že plačala in mi pod status piše Application Received

Luka | Gost | odg. 08.04.2014 @00:20 Prijavi neprimeren komentar

ko grem pod "  register for Online Services here.  mes spusti naprej ampak mi sploh ne da opcije da označim Working Holiday..... čudno :/ 

Suhi | Gost | odg. 08.04.2014 @00:20 Prijavi neprimeren komentar

Ja js sem tut že plačala in mi pod status piše Application Received

Luka | Gost | odg. 08.04.2014 @00:20 Prijavi neprimeren komentar

Luka | Gost | odg. 08.04.2014 @00:21 Prijavi neprimeren komentar

Luka | Gost | odg. 08.04.2014 @00:21 Prijavi neprimeren komentar

Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.