Popotniški forum

LEKTORIRANJE

Dodan 02.09.14 @13:46:19
Maja | Gost | odg. 02.09.2014 @13:46 Prijavi neprimeren komentar

NUJNO potrebujem slovenista oz. nekoga s primerno izobrazbo, ki bi mi ultra na hitro zlektoriral diplomsko delo in podpisal potrdilo o lekturi.

HVALA.

majcha1982 (at) gmail.com

lektorca | Gost | odg. 02.09.2014 @15:01 Prijavi neprimeren komentar

Ali ima tvoj faks kakšne specifične zahteve po strokovni izobrazbi lektorja? Sicer bi ti lahko lektorirala jaz, ker to tudi drugače počnem za kruhek, vendar nimam diplome iz slovenistike, pač pa iz prevajanja.

prava lektorca | Gost | odg. 03.09.2014 @13:18 Prijavi neprimeren komentar

In, te je tvoje trolanje zadovoljilo? Kako malo rabite eni, da vam završi po prazni glavi...

Maja | Gost | odg. 04.09.2014 @11:24 Prijavi neprimeren komentar

@ prava lektorca - hvala za ponudbo, ampak sem v izogib težavam dala nalogo lektorirat slovenistu.

prava lektorca | Gost | odg. 04.09.2014 @14:12 Prijavi neprimeren komentar

Tudi jaz bi se odločila enako, razumljivo. Čestitam za diplomo!

Irena | Gost | odg. 06.01.2015 @10:04 Prijavi neprimeren komentar

Profesorica slovenskega jezika hitro in ugodno lektoriram diplomske naloge in druge vrste besedil. Cena za lektorsko stran diplomskih nalog (1500 znakov brez presledkov) znaša 1,20 evra. Izdam tudi račun in potrdilo o lektoriranju. 

Pri lekturi opravim tudi tehnični pregled nalog po navodilih vaše šole. 

Več informacij prejmete na naslovu irena.zunko@gmail.com ali na http://www.lektoriranje-irena.si/

Miš | Gost | odg. 31.01.2016 @20:50 Prijavi neprimeren komentar

Meni je diplomo lektorirala ene pri digitpenu. Plačala sem 1,3 evre na stran, imela sem še povzetek v angleščino, naloga je bila gotova v dveh dneh. Zadovoljna!

Lektorica Ana | Gost | odg. 17.05.2016 @12:37 Prijavi neprimeren komentar

Pozdravljeni. Nudimo Vam hitro, zanesljivo in ugodno lektoriranje. Po izobrazbi smo magistri profesorji slovenskega jezika in književnosti, za svoje storitve izdamo tudi izjavo o jezikovni ustreznosti diplomskega dela ter fotokopije uradnih potrdil o izobrazbi.

Za več informacij se obrnite na lektoriranje.ana@gmail.com

Imejte s soncem obsijan dan

lektoriranje cena | Gost | odg. 12.10.2018 @15:02 Prijavi neprimeren komentar

Morda ti pomaga tale analiza cen preko 1100 ponudb lektorjev: https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/lektoriranje/lektoriranje-cena-analiza-kaj-nudi-lektor/ ?

Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.