Popotniški forum

Delo v Romuniji - Sykes?

Dodan 02.10.14 @15:11:06
Delo - Sykes | Gost | odg. 02.10.2014 @15:11 Prijavi neprimeren komentar

Zdravo,

mene pa zanima, če ima kdo izkušnje z delom za podjetje Sykes v Romuniji v kraju Cluj Napoca? Imeli so oglas na mojedelo.com, poslala sem prošnjo in sem bila izbrana. Čez 14 dni bi že lahko začela delat, plača ni bogve kaj, ampak glede na situaciji tukaj je boljše kot nič. Predvidevam, da so tudi stroški tam precej nižji kot pri nas.

Kakršnekoli informacije bodo zelo dobrodošle. Hvala!

izi | Gost | odg. 02.10.2014 @22:40 Prijavi neprimeren komentar

hm, glde na to, da so plače tam od 200 eur naprej, bi z nekaj sto evri na mesec morala preživeti. Na sploh je vse nekaj ceneje kot pri nas, domačini precej prijazni in mladi angleško govoreči

srečno, pa pazi se vampirjev!

ujr | Gost | odg. 06.10.2014 @15:40 Prijavi neprimeren komentar

plača je 600 - 650 s tem da si moraš vse sam plačat! tko da se ne splača it!

f | Gost | odg. 06.10.2014 @22:51 Prijavi neprimeren komentar

če boš gledal-a tako kaj se splača tako je najboljše pri mamici in ateku v bajti ležat in hoditi na kavico in ledaob Ljubljanico

itak, da ne bo nič iz vas lenobe

denar ne pada

v Sloveniji delujejo le zveze za službe,ki  se splačajo

owjo | Gost | odg. 07.10.2014 @21:25 Prijavi neprimeren komentar

V čem je poanta, da greš nekam delat za nekaj drobiža? Kaj pa če doživiš nesrečo nek dan tam nekje v eni luknji daleč stran od doma. Ali te bodo dobili v roke neki mesarji ali pravi zdravniki. Kadar koli razmišljam o delu v tujini se mi odpre na stotine vprašanj. Že doma je težko kaj se zmenit kaj šele v tujini.

nina potuje | Gost | odg. 08.10.2014 @09:45 Prijavi neprimeren komentar

Mislim, da je najbolje slediti srcu.... Je pa drugače Romunija lepa - sama sem si jo pred potovanjem tja popolnoma drugače (slabše) predstavljala in me je izredno pozitivno presenetila. Nekaj malega (če te seveda zanima in da dobiš občutek), že napisala na blog - več pa še pride:http://www.nina-potuje.com/category/moja-potovanja/evropa/romunija-potovanje/
Je pa tudi cenejša, tako da tam 500-600€ predstavlja vsaj 1/3 več kot pri nas... Srečno!

xy | Gost | odg. 10.02.2015 @17:46 Prijavi neprimeren komentar

Pozdravljena sem tudi jaz dobil klic, ponudbe sicer še ne ampak ali bi mi lahko povedal/a kaj so ti pravzaprav ponudili od pogojev...malo več o tem sykesu, plača itd?

romunka | Gost | odg. 13.02.2015 @11:00 Prijavi neprimeren komentar

Delam v Sykesu. In to je ena najboljsih odlocitev, ki sem jih do sedaj sprejela. Vsem negativnim slovenskim sinckom in hcerkicam pa to...za delo v tujini se odlocis predvsem, ker potrebujes dolocene spremembe oz. isces neke nove priloznosti, ki jih v Sloveniji zelo tezko dobis. Zivljenje v Cluju je super, standard pa tak, da s placo, ki jo dobimo Slovenci tu, zivimo brez kakrsnega koli odrekanja

Lp

Sandra | Gost | odg. 15.02.2015 @22:35 Prijavi neprimeren komentar

Pozdravljeni

Ali mogoce kdo ve, kako je z zaposlitvijo medicinske sestre?

Ali se da s placo, ki jo dobis, dostojno preziveti?

Hvala in lp

T | Gost | odg. 16.02.2016 @09:21 Prijavi neprimeren komentar

Pravkar sem se prijavila za to službo in dobila ponudbo. Ali bi lahko dobila malo več informacij? O delu, življenju?

Hvala

x | Gost | odg. 16.02.2016 @17:26 Prijavi neprimeren komentar

Nekaj ne razumem,... zakaj hudiča v Romuniji, ki zelo nerazvita državi iščejo tuje medicinske sestre? 

Kako boste pa brez znanja Romunščine komunicirali s zdravniki in pacienti?

T | Gost | odg. 16.02.2016 @18:55 Prijavi neprimeren komentar

Mene zanima delo v podjetju Sykes, v Romuniji, delo je s slovenskimi strankami - predstavnik za podporo strankam. Pa me zanima, če je kdo že delal tam ipd. informacije? Oziroma, če je kdo zdaj tam zaposlen? Hvala.

T | Gost | odg. 16.02.2016 @19:10 Prijavi neprimeren komentar

Mislim, prebrala sicer sem zgornji komentar - ampak je iz 2014.

DeYa | Gost | odg. 20.06.2016 @17:11 Prijavi neprimeren komentar

Hej jaz sem že nekaj časa tu zaposlena in mi je vsak dan bolj všeč. Delamo v timu 8 agentov iz držav bivše Jugoslavije (spet bratje in sestre ). Na začetku je morda malce težje, saj je potrebno osvojiti kar nekaj tehničnega znanja. Potem steče kot po maslu... Tudi s plačo si lahko omogočiš marsikaj. Mesto pa študentsko in dokaj živo... Za dodatne info mi lahko pišeš na ZS.

MatejP | Gost | odg. 18.07.2016 @12:54 Prijavi neprimeren komentar

DeYa, ali mi lahko posreduješ tvoj mail ?

Hvala in lep dan,

Matej

Ertz | Gost | odg. 22.11.2019 @11:07 Prijavi neprimeren komentar
Živjo! Vidim da so zelo stari komentarji pa vseeno probam srečo - tudi jaz sem dobila ponudbo pri njih, sicer ne za Romunijo.. Pa me zanima v kolikor ste sluzbo vzeli kaksne mate kaj izkusnje? Lep dan
Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.