Popotniški forum

Lufthansa-odpoved/prodaja karte NUJNO

Dodan 18.02.15 @15:42:21
jul_juh | Gost | odg. 18.02.2015 @15:42 Prijavi neprimeren komentar

Zanima me ali ima kdo izkusnje z Lufthanso? Z odpovedjo karte? Ali prodajo/spremembo osebnih podatkov? Res nujno potrebujem.

Lili | Gost | odg. 18.02.2015 @17:11 Prijavi neprimeren komentar

Odvisno od tipa karte. Če gre za najcenejšo karto (eni jim pravijo red ticket) se ponavadi ne da nič spreminjat, o vračilu denarja pa tudi lahko samo sanjaš. V nasprotnem primeru ponavadi za spremembo podatkov doplačaš. Denar ti povrnejo, če pri nakupu karte doplačaš nekaj malega za riziko. Držje karte imajo to doplačilo ponavadi že v končni ceni, pri cenejših pa te ponavadi vprašajo, če želiš doplačati.

jul_juh | Gost | odg. 18.02.2015 @17:15 Prijavi neprimeren komentar

Koliko vem gre za reden let v manchester, je pa bila opcija za riziko odpovedi (10eur) in sem valda vzela. Je pa odhod komaj julija. 

Lili | Gost | odg. 18.02.2015 @17:22 Prijavi neprimeren komentar

Če imaš riziko odpovedi, pomoje ne bo problema. Vsaj po mojih izkušnjah je bilo vedno vse ok. Najbolje, da jih direktno pokličeš in vprašaš ali pa jim pošlji mail s podatki. 

jul_juh | Gost | odg. 18.02.2015 @17:38 Prijavi neprimeren komentar

Sem pisala na sta, pa je gospa odpisala da odpoved ali sprememba nikakor ni mozna. Da dobim denar povrnjen le v primeru bolezni ali smrti. Mi je pa malo cudno glede na to, da je odhod komaj julija, da ne bi bilo mozno nicesar storiti. Hvala za info 

cigh | Gost | odg. 18.02.2015 @17:50 Prijavi neprimeren komentar

Na Lufthansini spletni strani lahko tudi sama urejaš svoj booking, potrebuješ priimek na katerega je karta rezervirana in številko karte. Tam imaš na izbiro tudi opcijo da prekličeš karto.

jul_juh | Gost | odg. 18.02.2015 @17:55 Prijavi neprimeren komentar

O hvala, sploh nisem vedela. Je tudi mogoce urejati ce je elektronska karta?

Lili | Gost | odg. 19.02.2015 @11:23 Prijavi neprimeren komentar

Ja, sej ravno to je fora elektronske karte, da vse lahko urediš na netu. Čudno mi je samo to, da imaš plačan riziko in da ti ne vrnejo denarja. Očitno ga potem nisi plačala? Datum odhoda sploh nima veze s tem ali ti vrnejo denar nazaj ali ne. Vse je odvisno od karte. Če imaš najcenejšo karto, ne dobiš nič, pa tudi če jo kupiš eno leto vnaprej. Samo to ti itak že piše pri nakupu. 

s | Gost | odg. 19.02.2015 @12:43 Prijavi neprimeren komentar

moje mnenje je, da v vsakem primeru nazaj dobis vsaj vrednost letaliskih in drugih taks, ker pac tebe na letaliscu ne bo, ker te takse nimajo veze z letalsko karto...

tako da štartaj vsaj na letaliske takse

Klaudija | Gost | odg. 19.02.2015 @12:50 Prijavi neprimeren komentar

Riziko odpovedi ne pomeni, da lahko po lastni želji pač odpoveš let, če ti več ni do njega. Tudi v riziku so navedeni pogoji, pod katerimi dobiš povrnjen denar in si je to dobro prebrati preden plačaš zavarovanje.

jul_juh | Gost | odg. 19.02.2015 @21:17 Prijavi neprimeren komentar

Je bil riziko odpovedi placan, karta pa tudi ni bila najcenejsa, pac linija lj-manchester za 218 eur. Jo bom najprej poskusila prodati dalje, sprememba osebnih podatkov in to. Hvala

cigh | Gost | odg. 20.02.2015 @01:53 Prijavi neprimeren komentar

Še enkrat: Na lufthansini spletni strani se prijavi s priimkom in booking številko in nato lahko v stolpcu na desni strani klikneš refund s čimer prekličeš svoj booking in ti povrnejo denar.

http://oi62.tinypic.com/2nvcspg.jpg

jul_juh | Gost | odg. 07.03.2015 @09:32 Prijavi neprimeren komentar

Zivijo, zdaj sem dobila racun, in me zanima kje pise st.karte, da lahko preko lufthanse zahtevam refund. To je tista kombinacija stevilk in crk v oklepaju zraven priimka? Res bi prosila za pomoc ker se nikoli nisem bila v tej situaciji.. hvala

jul_juh | Gost | odg. 10.03.2015 @14:53 Prijavi neprimeren komentar

Sem hotela refundat dve karti (od treh) pa sem morala poklicat na lufthanso in mi ke gospa tam povedala da to pa moram na agencijo poklicat..in ta agencija je sta.. kjer mi je gospa ze napisala da ne morem odpovedat ali kakorkoli spremenit karto.. kdo s podobno izkusnjo?

Kim Morse | Gost | odg. 30.06.2019 @04:47 Prijavi neprimeren komentar
Koda360 Posojilo Ali potrebujete nujna posojila za reševanje finančnih težav? Ponujamo posojila od 10.000 do 250.000.000. Najvišje smo zanesljivi, učinkoviti, hitri in dinamični brez kreditnih preverjanj in 100% zajamčenih tujih posojil. Poleg tega prinašamo tudi posojila v evrih, menjalne tečaje, funte in dolar skupnih posojil na 3%. Če vas zanima, nas kontaktirajte {helpdesk@xtradeoption.com} z naslednjimi informacijami. Uporabnik podrobnosti: Imena: Datum rojstva: Spol: Moj zakonski status: Naslov: Mesto: In država / provinca: Poštna številka: Država: Telefon: Moj e-poštni naslov: z namenom posojila: \ t Znesek posojila: Obdobje posojila: Vaš mesečni dohodek: Obrnite se na kreditnega uradnika preko e-pošte: (Code360optionsloancompany@gmail.com) In za informacije se obrnite na naš spletni naslov: https://xtradeoption.com/banking/ Hvala vam Kim
Kim Morse | Gost | odg. 30.06.2019 @04:47 Prijavi neprimeren komentar
Koda360 Posojilo Ali potrebujete nujna posojila za reševanje finančnih težav? Ponujamo posojila od 10.000 do 250.000.000. Najvišje smo zanesljivi, učinkoviti, hitri in dinamični brez kreditnih preverjanj in 100% zajamčenih tujih posojil. Poleg tega prinašamo tudi posojila v evrih, menjalne tečaje, funte in dolar skupnih posojil na 3%. Če vas zanima, nas kontaktirajte {helpdesk@xtradeoption.com} z naslednjimi informacijami. Uporabnik podrobnosti: Imena: Datum rojstva: Spol: Moj zakonski status: Naslov: Mesto: In država / provinca: Poštna številka: Država: Telefon: Moj e-poštni naslov: z namenom posojila: \ t Znesek posojila: Obdobje posojila: Vaš mesečni dohodek: Obrnite se na kreditnega uradnika preko e-pošte: (Code360optionsloancompany@gmail.com) In za informacije se obrnite na naš spletni naslov: https://xtradeoption.com/banking/ Hvala vam Kim
Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.