Popotniški forum

• Forum
  • Ostalo
  • Nudim pomoč pri analizi statističnih podatkov SPSS

Nudim pomoč pri analizi statističnih podatkov SPSS

Dodan 02.03.15 @14:30:00
Ina | Gost | odg. 02.03.2015 @14:30 Prijavi neprimeren komentar

Nudim pomoč pri izdelavi statističnih analiz s programom EXCEL ali SPSS:

- Opisna statistika, osnovni statistični izračuni (mediana, modus, aritmetična sredina, varianca in standardni odklon, asimetrija, sploščenost ter razne koeficiente).

- Inferenčna statistika.

- Univariatna analiza (frekvenčne porazdelitve, grafična predstavitev, opisne statistike (srednje vrednosti, koeficient asimetrije, sploščenosti), intervali zaupanja itd.).

- Bivariatna analiza (kontingenčna tabela, povezanost med spremenljivkami (x2, Kontingenčni, Cramerjev koeficient, Spearmanov, Pearsonov koeficient), T-test, ANOVA).

- Multivariatna analiza (regresijska analiza, faktorska analiza, diskriminantna analiza, T-test, ANOVA)

Pomagam tudi pri:

- oblikovanju anketnih vprašalnikov (spletnih anket) in drugih merskih inštrumentov (vprašanj za intervju,...)

- oblikovanju hipotez in raziskovalnih vprašanj ter testiranju

- pisanju interpretacij pri posameznih analizah

Če potrebujete pomoč pri seminarski, diplomski ali drugi nalogi sem na voljo na naslovu: spss_pomoc@outlook.com ali na pvt. 

Leonardo M | Registriran uporabnik | odg. 07.03.2018 @12:14 Prijavi neprimeren komentar

Nudim pomoč pri izdelavi statističnih analiz s programom SPSS, AMOS ali EXCEL

[color=#0000FF][b]Statistična obdelava podatkov SPSS, AMOS, EXCEL, magistrska naloga, diplomska[/b]

Nudim pomoč pri statistični obdelavi in interpretaciji podatkov s programom SPSS (faktorska in (multi)korespondenčna analiza, regresijska analiza, računanje korelacij (Pearsonov koeficient korelacije, Pearsonov hi kvadrat, Spearmanov koeficient korelacije...), primerjava skupin (T-test, ANOVA, Mann-Whitney U test, Kruskal-Wallis H test&hellip, testiranje zanesljivosti (Cronbach Alfa), testiranje normalne porazdelitve, izračun opisnih statistik in izdelava grafov, itd.), - EFA, CFA, AMOS, SEM. 

[b][color=#FF0000]Kontakt: www.statistika.co 

Viber/tel.: +387-63-997996 

Skype ID: XYleonardo

email: info@statistika.co[/color][/b]

Pomagam lahko pri izvedbi anket (izdelava merskega instrumenta, programiranje vprašalnika za spletno anketo&hellip, obdelavi podatkov in interpretaciji rezultatov oz. s čemerkoli v tej smeri. 

Cena je zelo ugodna in odvisna od obsega in težavnosti projekta ter je v končni fazi stvar dogovora, delo pa opravim kvalitetno in hitro, tako da če se vam mudi z oddajo diplomske ali magistrske naloge, pa ne veste kako bi izvedli empirični del naloge, ne odlašajte in mi pošljite povpraševanje ali pa me pokličite. Plačilo se izvede v dveh delih, pred in ko prejmete analizo in je narejeno vse po dogovoru, tako da ni tveganja, da bi plačali za nekaj, s čimer ne bi bili zadovoljni.  

[size=150][b]Kontakt: www.statistika.co 

Viber/tel.: +387-63-997996 

email: info@statistika.co

Skype ID: XYleonardo[/b][/color][/size]

GretaG | Gost | odg. 23.10.2020 @11:51 Prijavi neprimeren komentar
Živijo vsem!! Sem kontaktirala obadva zgoraj, vendar brez odziva. Pomoč sem našla na facebooku (https://www.facebook.com/statistikaMZ) oziroma spletni strani https://www.statistikamz.si/ . Diplomirala sem letos septembra, priporočam!
Čus Doroteja | Gost | odg. 23.10.2020 @12:13 Prijavi neprimeren komentar
Jaz sem dala v izdelavo raje profesionalcem, saj sem želala, da je analiza dovoj strokovna (delala sem magisterij Psihologije, Univerza na primorskem). Našla sem ju na facebooku - http://www.statistikamz.si/ . Magistrirala sem oktobra letos in zelo priporočam!
Miša SPSS | Gost | odg. 07.11.2020 @12:02 Prijavi neprimeren komentar
Nudim pomoč pri statistični obdelavi podatkov s programom SPSS. Nudim tudi pomoč pri zasnovanju ideje in hipotez za diplomske/magistrske naloge. Svetujem glede ustrezne izdelave anketnega vprašalnika (vsebine iz družboslovne smeri). Nudim tudi inštrukcije in svetovanje glede izbire ustreznih statističnih testov. Dosegljiva sem na: spss123statistika@gmail.com
Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.