Popotniški forum

Transibirska železnica Moskva - Peking

Dodan 28.12.17 @19:58:07
Aljaž | Gost | odg. 28.12.2017 @19:58 Prijavi neprimeren komentar

Iščem družbo za potovanje s transibirsko železnico od Moskve do Pekinga. Termini od maja do julija. Prosim javite se mi resni in takšni ki imate budget za takšno potovanje? Lp Aljaž

Tadej | Gost | odg. 30.12.2017 @11:24 Prijavi neprimeren komentar

lahko rečeš tudi do pekinga. ima kup variant (čez kazahstan, severno od bajklskega, itd) in tudi odcepov (transmongolska, transmačurian)...

Petra | Gost | odg. 03.02.2018 @17:29 Prijavi neprimeren komentar

Aljaz, tudi mene zanima, imas morda kaksen kontakt? Jaz sem dosegljiva na potovanja1975@gmail.com

Si ze koga nasel, pa zanima me za koliko casa si mislil? 

Lp, Petra

Johan von Stein | Gost | odg. 08.02.2018 @19:14 Prijavi neprimeren komentar

Budžet je vsekakor pomemben, vendar tudi temeljita priprava. Moj cilj je Vladivostok, vendar ne bi potoval durhmarš od Moskve do Vladivostoka, temveč po etepah. Štart v St. Peterburgu, sledi Jekatarinburg, Irkutsk (Bajkal), Birobidžan, Vladivostok. Če mi bo čas dopuščal (viza) se bom iz Vladivostoka odpravil za krateko v Ulan Bator, potem pa nazaj v Rusijo in iz Ulan.Ude direkt do Moskve. Za Mongolijo rabim še nekaj informacij in priprav, ruski del poti pa sem teoretično že naštudiral. Če ima kdo kaj izkušenj iz potovanja po Rusiji, bom vesel vsakega nasveta in informacije.

Tadej | Gost | odg. 08.02.2018 @21:04 Prijavi neprimeren komentar

jaz sem dal skozi trans-sibirsko v zadnjem poletju. nekje dva tedna rusije (postanek moskva, krasnoyarsk, irkutsk) in potem mesec dni mongolije ter mesec in pol kitajske...

če te krakoli zanima....nekaj imam na blogu 'pripeljite mi horizont'... drugače pa kar na dan z vprašanji.

ps: mongolsko vizo dobiš v dveh urah in za pol cene v Irkutsku....tako da ne boš slučajno zaprošal na Dunaju....k traja dva tedna, rabiš DHL, itd...

Meta | Gost | odg. 25.02.2018 @20:45 Prijavi neprimeren komentar

Že kar nekaj časa si želim potovati to varianto, celo na treh predavanjih sem že bila, vendar smo za letos že rezervirali Šrilanko. Če bo kdo šel naslednje leto, grem z veseljem. Všeč mi je, da se naredijo postanki, da se čim več vidi, samo voziti se od začetka do konca nima smisla. So pa dobrodošle info, ko se vrneš.

Simon | Gost | odg. 15.03.2018 @19:21 Prijavi neprimeren komentar

Jaz grem predvidoma prva dva tedna v septembru, Moskva - Ulan Bator - Peking. Če bi šel kdo zraven me lahko kontaktira na mail sibirija2018@gmail.com

dzangir | Gost | odg. 23.06.2020 @01:12 Prijavi neprimeren komentar
Moja izkušnja do Pekinga opisana na: https://drjamtravels.blog/sl/trans-sibirska-zeleznica-2004/
Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.