Popotniški forum

Camino de Santiago

Dodan 01.01.18 @09:22:17
Irena | Gost | odg. 19.03.2018 @16:09 Prijavi neprimeren komentar

Jaz imam namen v maju. Sma bile zmenjene s prijateljico, pa zaradi dopusta verjetno ne mogla iti. Čisto sama pa ravno ne bi šla, ker ne znam vredu tujih jezikov.... še vedno interesent?

Irena | Gost | odg. 03.04.2018 @18:06 Prijavi neprimeren komentar

Pozdravljena,

tudi jaz razmišljam o tem, da bi se podala na omenjeno pot.Pridno nabiram kondicjo in tudi telovadim, za čimboljšo telesno pripravljenost.Razmišljam, da bi šla z vlakom ali avtobusom 

do Saint Jean Pied de Port-to je Cmino Frances in od tam peš do Compstele de Santiago.

Vendar bi se podala na pot v mesecu septembru. Kaj praviš..Pozdrav, Irena

Mojca | Gost | odg. 06.07.2018 @14:45 Prijavi neprimeren komentar

Ali bi kdo šel v drugi polovici julija in začetku avgusta. Ja letos. Prec! Tolk se dogovarjati, pa nič ni videt, da ste se kaj zmenili. Lahko bi šli od Burgos-Leon-Oviedo do Leona, potem pa po el san Salvador do oviedo ali Primitivno. Sem bila lani in bi z veseljem spet šla. Samo družbo rabim letos. Tako pač čutim. Sicer sem pa prehodila že vse '''zive" variante Camina. Eni pac hodimo, medtem ko drugi sanjajo, da bi... 

drago | Gost | odg. 08.07.2018 @23:35 Prijavi neprimeren komentar

Letos med 17. avgustom  in predvidoma 15. septembrom (letalska karta Dunaj – Frankfurt – Pamplona in obratno iz Santiaga de Compostele) ) nameravam prehoditi Jakobovo pot - Camino de Santiago med Saint Jean Pied de Port v Franciji in Santiagom de Compostello!

Vesel bo, če je kdo v tem času na tej poti pripravljen deliti družbo!

Sporoči mi!

Mojca | Gost | odg. 10.07.2018 @09:45 Prijavi neprimeren komentar

Škoda, takrat ne morem, ker sem že v službi. Če bi kdo šel zdaj, je pa vsbljrn,. Karte so zelo ugodne. 

Tebi Drago pa Buen Camino!!! Lepo bo, boš videl.

Srečno. Mojca

drago | Gost | odg. 10.07.2018 @18:33 Prijavi neprimeren komentar

Mojca, tudi meni je žal, saj očitno zelo obvladaš poti in bi bila temu primerno zelo dober "sopotnik".

Sam bi sicer imel čas tudi prej  - v tvojem terminu a imam (žal) že kupljene avijonske karte. Mogoče pa (skupaj) kdaj drugič, saj verjamem pregovoru da "enkrat ni nobenkrat", pa sicer mi je Španija zelo všečna!

Tudi tebi srečno pot in iz srca uživaj!

Mariposa | Gost | odg. 02.10.2018 @22:59 Prijavi neprimeren komentar

Hej, 

Je morda kdo za camino od Porta do Santiaga v oktobru?

Vse lepo!

a | Gost | odg. 28.10.2018 @19:40 Prijavi neprimeren komentar

Hej Nadiza, za kdaj pa planiras? Jaz imam to pot ze dlje casa v mislih, mogoce pa mi 2019 uspe lahko pustis kontakt in se privat meniva dalje  

a | Gost | odg. 28.10.2018 @23:29 Prijavi neprimeren komentar

Jure, zal nimam dovolj casa (dopusta) za Frances - si pa zelim enkrat tudi tega prehodit cool

Dada | Gost | odg. 05.11.2018 @21:03 Prijavi neprimeren komentar

Maja 2019 grem na Camino  de Santiago po francoski poti, mogoče bi se mi kdo pridružil. 

Drago | Gost | odg. 06.11.2018 @12:11 Prijavi neprimeren komentar

Zdravo!

Z prijateljem Juretom (mogoče tudi z njegovo sestrično) iz Ljubljane se dogovarjava za Camino Frances od Saint Jean...do morja oz. Fistere v mesecu maju naslednjega leta (načelno od 7. maja). Greva, a nimava še ničesar rezerviranega. Sam sem zaradi poškodb že 2 x odpovedal Camino..a pravijo da v tretje gre rado. Dobre družbe se nikakor nebi branila, pa kolikor poznam Jureta se bo tudi on oglasil

Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.