Popotniški forum

New York/San Francisco in Karibi

Dodan 28.06.18 @13:54:44
Sanja | Gost | odg. 28.06.2018 @13:54 Prijavi neprimeren komentar

Zdravo, 

zanima me če imate kakšen nasvet za poceni karte med New Yorkom in San Franciscom ter Karibi. Šla bi namreč na potovanje in združila ogled teh dveh mest se z malo morskega odklopa, pa me zanima ce obstajajo kaki nizkocenovci. 

Lp 

:: | Gost | odg. 29.06.2018 @19:27 Prijavi neprimeren komentar

San Francisco bi bilo neumno tlačit v ta trip, ker je na drugi strani kot NY. Izgubljaš čas in denar, pa še Kalifornija ponuja veliko več kot samo S Francisco.

Kombiniraj NY in Miami, od koder greš lahko na križarjenje na Karibe. Dobiš zelo dobre ponudbe.

Rade | Gost | odg. 01.08.2018 @14:28 Prijavi neprimeren komentar

Tudi jaz ti svetujem enako. Samo od New Yorka do San Francisca letiš 5-6 ur,res raje kombiniraj z Miamiem, ali pa New Orlensom. Najbolj ugodno  na Karibe ta trenutek leti Air France iz Benetk.{480 eur karta) Cenejši so Iberian, samo z njim jaz nit mrtev ne. Lahki tudi do New Yorka,notranji let do Miamia(cca100 usd)  iz Miamia do Karibov (cca 200-300 usd). Jaz bi na tvojem mestu probal vse urediti preko Air Francea, in notranje lete in povratek z Karibov v Evropo, računaj cca 800 eur max. 

Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.