Popotniški forum

Magna Steyr GRAZ

Dodan 27.08.18 @20:07:37
Magna | Gost | odg. 27.08.2018 @20:07 Prijavi neprimeren komentar

Zanima me, ali dela katera oz. ali kdo pozna kakšno žensko, ki dela v proizvodnji v Magni pri Grazu? Do sedaj sem brskala za prostimi delovnimi mesti v Magni in se mi zdi primerno edino delovno mesto pomožnega delavca v proizvodnji, ne vem pa, kaj točno to pomeni v praksi. Od znank iz bližine poznam kar nekaj, ki so (ne glede na to, da niso neke natrenirane in močne) delale že kje v proizvodnji v Avstriji, vendar v leder fabrikah ipd. Za Magno zaenkrat še nisem izvedela za nobeno žensko, ki bi bila tam zaposlena v proizvodnji, sem pa naveličana tega, da tudi v Sloveniji delam trdo (sicer bolj "fino" delo, da se tako izrazim), a dobim tako mizerno plačo, da me še lizing hiše ne jemljejo resno. 

V Avstriji in drugod po tujini sem že delala, tako da mi koncept pridnega dela in tuji jeziki niso tuji. 

Za kakršne koli izkušnje ali info bom zelo hvaležna. 

LP

Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.