Popotniški forum

Prevoz Go Opti do Munchna

Dodan 04.09.18 @20:04:25
Tjascha | Gost | odg. 04.09.2018 @20:04 Prijavi neprimeren komentar

Ali je kdo v zadnjih dneh poskušal rezervirati prevoz do Munchenskega letališča z Go Optijem?

Cena je nerazumljiva...

Po pogovoru z eno od uslužbenk je bilo rečeno, da ni povpraševanja. Ko pa po "pomoti" dodaš 8 oseb, pa javi sistem Upss vse je že zasedeno...

Primer:

LJ - letališče Munchen (povratno za eno osebo)

• 328 €
    top ponudba
    odhod ob
    11:30 I
    najpoznejši prihod
    17:30
    Točno uro odhoda prejmete prek SMS-a in e-pošte 1 dan pred prevozom. Ura prihoda lahko odstopa do ±15 min. Več o Skupinskem prevozu.

odhodni prevoz za 1 potnika: 342 €
povratni prevoz za 1 potnika: 328 €
Skupaj: 670 €

Nadja | Gost | odg. 04.09.2018 @20:41 Prijavi neprimeren komentar

Poskusite pri Igoline. Lahko jih pohvalim, da so mi uredili  mongolsko vizo na Dunaju (odnesli in šli ponjo), opravili prevoz do Beograda in nazaj. Vse je bilo kot smo se dogovorili in bistveno ceneje kot pri Go Opti. 

Nadja | Gost | odg. 04.09.2018 @20:41 Prijavi neprimeren komentar

Poskusite pri Igoline. Lahko jih pohvalim, da so mi uredili  mongolsko vizo na Dunaju (odnesli in šli ponjo), opravili prevoz do Beograda in nazaj. Vse je bilo kot smo se dogovorili in bistveno ceneje kot pri Go Opti. 

Polona V | Gost | odg. 04.02.2019 @11:03 Prijavi neprimeren komentar

Jaz ponavadi vzamem prevozi Agio: https://www.agio.si/prevozi-oseb/

Doslej so se vedno dobro obnesli. So točni in prijazni. Pokliči jih naslednjič, pa se potem sama odloči.

Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.