Popotniški forum

Tečaj angleščine v Angliji

Dodan 05.09.18 @21:34:05
Maja | Gost | odg. 05.09.2018 @21:34 Prijavi neprimeren komentar

Zivjo,

Zanima me, ali se je kdo udelezil tecaja anglescine v Angliji in kaksne so bile izkusnje? Preko katere agencije se je udelezil tecaja in v  kateri  soli v Angliji?

Ali morda kdo ve za tecaje za odrasle 30+ let? Tisti, ki jih oglašujejo nekatere posredovalnice, so načeloma za starejše od 16 let.

Ce je še katera (ženski spol) zainteresirana za tečaj angleščine v Angliji in bi bila za to, da gre še s kom skupaj, si deli stroške bivanja in bi šla brez posredovalnice, se mi lahko javi.

Hvala za kakrsne koli info glede tečajev!

lp,

Maja

Ptic | Gost | odg. 14.09.2018 @19:55 Prijavi neprimeren komentar

Nisem 100 % preprican, ampak so mi govorili ko sem se delal v Aberdeenu, da je tecaj anglescine bil prezplacen za Eu drzavljane, neki college je ponujal, vendar jaz nisem imel volje iti, ker anglescino vem dovolj dobro. Lahko bi sicer sel da bi izboljsal, apmpak  sem bil prelen takrat kkk ...

rds | Gost | odg. 14.09.2018 @23:53 Prijavi neprimeren komentar

Ptic, ta 'kkk' je mogoče slušajno beseda ki jo uporabljajo Brazilci?:P Jaz tudi uporabljam rada

Ptic | Gost | odg. 21.09.2018 @08:21 Prijavi neprimeren komentar

Ja, se uporalja v pisavi kot okrajsava za he he ali ha ha ,,,,, pa se bolj enostavno je natipkati. Ljudje ponavadi pogruntajo kaj pomeni ,..

Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.