Popotniški forum

Peru potovanje

Dodan 13.09.18 @09:18:12
Z199 | Gost | odg. 13.09.2018 @09:18 Prijavi neprimeren komentar

Pozdravljeni,

potrebujem pomoč pri izbiri agencije za potovanje po Peruju. Opazil sem, da v Sloveniji veliko agencij ponuja aranžmaje po Peruju, vendar nimam izkušenj z njimi in bi prosil, če lahko delite vaše izkušnje.

Ima kdo izkušnje z agencijo SHAPPA, Ars longa, Ravbar? So te boljše od "klasičnih" kot je na primer Kompas, Sonček,..?

Želim si samo, da potovanje teče brez težav in da je dostavljeno vse, kar je v programu obljubljeno (v programih namreč vsi obljubljajo ogromno)..

Vnaprej hvala za odgovore in lep pozdrav.

felix7 | Gost | odg. 27.09.2018 @13:47 Prijavi neprimeren komentar

Mi imamo izredno dobre izkušnje z agencijo Mister Matik. Majhne skupine, zagotovljeni odhodi, zabavni vodiči in res speljejo tako, kot napišejo. Potovanje v Peru imajo sicer na sporedu šele proti koncu leta 2019, lahko pa rečem, da je bilo na Filipinih z njimi top.

Majda Hribar | Gost | odg. 03.02.2021 @09:32 Prijavi neprimeren komentar
Bila sem v Peruju s prijateljico predlani novembra z Mister Matik agencijo. Res kapo dol za program in odlicnost in prijaznost vodiča
Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.