Popotniški forum

safari Tanzanija

Dodan 12.03.19 @13:22:31
Pika. | Gost | odg. 12.03.2019 @13:22 Prijavi neprimeren komentar
Zdravo. Poleti se odpravljam v Tanzanijo. Ali je bil kdo letos ali lani tam in ima bolj sveže cene za safari, sploh za Serengeti? Na starih temah je cca cena 150-200 usd na dan, jaz pa dobivam kar precej dražje ponudbe... Kje ste bili, koliko je stalo... Lp
Žiga Rejc | Gost | odg. 17.03.2019 @08:00 Prijavi neprimeren komentar
Zivjo! Jaz sem bil s kolegico septembra, 4 dni, serengeti, ngoro ngoro, tangire... Cca. 600USD vse skupaj. Res je da je slo za cenejsi paket (spali smo v sotoru) ampak lahko recem, da je bilo vse tako kot mora biti. Lahko ti dam kontakt od Maxa, ki nama je zrihtal voznika, vendar se steikto dogovorite za tocen datum odhoda v safari, zabicajte mu naj se tega drzi ? Dodaj ga na viber aplikaciji in mu pisi. Pri nama je bila cena 165USD na dan. Telefonska: 00255754588837 Ime mu je pa: Maxmilian Daniel Pallangyo
Pika. | Gost | odg. 17.03.2019 @13:44 Prijavi neprimeren komentar
Zdravo Žiga. Hvala za kontakt, super! Koliko dni pa sta bila? Lahko opišeš kakšno sta imela ruto po Tanzaniji? A sta šla tudi do Viktorijinega jezera? Sta šla tudi v južni del države?
Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.