Popotniški forum

Viza Namibija

Dodan 16.03.19 @21:29:43
Borut | Gost | odg. 16.03.2019 @21:29 Prijavi neprimeren komentar
Ima kdo 100% informacijo glede tega, ali potrebujemo vizo za Namibijo ali ne? Na MZZ pise, da jo potrebujemo. Jaz letim najprej v Lusako v Zambijo in sem vprasal na namibijskem veleposlanistvu v Lusaki, ali potrebujemo Slovenci vizo za Namibijo in so mi rekli, da NE. Kaksna zmesnjava pri vizah za afriske drzave. Ampak tudi MZZ nima vse pravilno napisano, to pa vem. Torej, kdo ve 100% ali rabimo ali ne ali da vsaj dobimo na meji?
Mojca | Gost | odg. 18.03.2019 @08:30 Prijavi neprimeren komentar
MZZ ima objavljeno pravo info. Slovenci za obisk Namibije potrebujemo vizo. Google najde vse: http://www.embnamibia.at/visa-information/
Borut | Gost | odg. 18.03.2019 @16:19 Prijavi neprimeren komentar
V redu, hvala za informacijo. Torej me drzava ne bo videla. Bil sem ze na vseh kontinentih, vendar v drzave, kjer bi moral iti po vizo v tujino, niti slucajno ne hodim, me niso vredne. Majhna pripomba se, pise za Zimbabve na MZZ, da prav tako potrebujemo, a se jo dobi na meji, kamor bom sel namesto v Namibijo. Lp
Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.