Popotniški forum

Namibija lastna režija - ima kdo sveže info s poti?

Dodan 03.04.19 @21:43:34
Himba | Gost | odg. 03.04.2019 @21:43 Prijavi neprimeren komentar
Živjo, ali je morda kdo v zadnjem času potoval po Namibiji? Dobrodošle bi bile naslednje informacije: - v primeru solo potovanj ali je potrebno kampe ali pa lodge v kampih vnaprej bookirati? Planiramo, da bi rentali avto s šotorom na strehi. - Ali je iz teh kampov možno organizirano delati izlete? - Ker rentanje avta še ni 100%, me zanima ali je morda, kdo potoval po Namibiji preko kakšne lokalne agencije? Prosim za priporočila. - V kolikšnem času se predvidoma uredi viza? - Kakšen bi bil okviren budget za 15 dni? Vnaprej hvala. Lep pozdrav, H
Filip Simoniti | Gost | odg. 05.04.2019 @18:10 Prijavi neprimeren komentar
https://www.potnik.si/namibija-popotniski-in-fotografski-raj-2-del/
Africa | Gost | odg. 06.04.2019 @18:41 Prijavi neprimeren komentar
Hej! V Namibijo se odpravljamo letos septembra, za 1 mesec, v lastni režiji. Potovali bomo z najeto Toyoto Hilux spali pa v kampih, v šotoru na strehi. Zaenkrat računamo, da nas bo potovanje z vsemi stroški stalo cca. 6000€ (2 odrasla + 1 otrok star 2leti in pol). Avto smo rezervirali že v začetku decembra in takrat nam je bilo rečeno, da smo ga dobili "za las". Za obdobje celotnega potovanja imamo že par mesecev rezervirane tudi vse nočitve v kampih. Če potujete v času visoke sezone (jun - sep) je rezervacija obvezna, sploh na turistično obleganih lokacijah. V kampu Okaukuejo (Etosha NP) smo npr. dobili eno izmed zadnjih mest, od junija - septembra imajo že par mesecev, razen parih dni, vse zasedeno. Vize bomo urejali v mesecu juniju. Glede na to, da načrtujete 15 dnevno potovanje bi se vam cenovno mogoče bolj splačalo potovati v organizirani skupini pa še veliko živčkov pri načrtovanju bi si prihranili. Lahko mi zaupate vaš mail in vam z veseljem odgovorim na kakršnakoli dodatna vprašanja. Lp
Matjaž1 | Gost | odg. 23.11.2019 @21:41 Prijavi neprimeren komentar
Bi vas prosil če me lahko kontaktirate na matjaz.honda@gmail.com LP
Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.