Popotniški forum

Tajska, junij-julij 2019

Dodan 28.04.19 @17:14:36
Zen meditacija | Gost | odg. 28.04.2019 @17:14 Prijavi neprimeren komentar
Pripravljam edinstveno popotniško izkušnjo v manj obiskane predele Tajske, z namenom spoznati tudi drugačne možnosti dopusta, kjer se prepletata izkušnja meditacije in podoživljanja teh trenutkov v objemu narave... V času potovanja (17 do 21 dni, drug polovica junija in prva polovica julija 2019) bi obiskali nekaj najbolj priznanih Budističnih meditacijskih centrov in prakticirali stoletja znano metodo vpogleda v svojo notranjost. Oddih bi si privoščili v čudovitih kotičkih blizu meditacijskih centrov kjer odlična hrana in prelepe plaže poskrbijo da si zopet "napolnimo" baterije... Skozi potovanje od enega do drugega meditacijskega centra nas spremljajo vsakodnevne situacije spoznavanja Tajske kulture, ljudi, hrane... Takšne vrste popotovanje je nekoliko drugačen vpogled v kulturo dežele in vpogled v nas same. Skoraj 15 let sem potoval po par azijskih deželah in si nabral bogate izkušnje v poznavanju Budizma in praksi meditacije kot je tudi Vippasana... Takšno edinstveno izkušnjo priporočam ljudem z nekaj izkušnjami meditacije, sedenja v tišini nekaj ur dnevno...po urniku ki je v meditacijskem centru. Sprejel bi 3-4 osebe da se mi pridružijo in si naberemo zopet nekaj novih izkušenj... Vse dodatne informacije o okvirnem datumu odhoda, lokacijah, poti in stroških posredujem, če mi pustiš svojo elektronsko pošto ali pišeš na naslov zenmeditacija@gmail.com
Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.