Popotniški forum

iščem sopotnico/ka

Dodan 05.06.19 @10:37:32
MIRIJAM | Gost | odg. 05.06.2019 @10:37 Prijavi neprimeren komentar
Spoštovani! Sem 67 let stara, (penzionistka), veliko potujem. Zadnje moje potovanje je bilo okoli sveta december/januar. Vedno vsa potovanja so v moji lastni režiji. Iščem sopotnico ali sopotnika, ki bi se mi pridružil. Imeti mora seveda dovolj časa, saj so moja potovanja tudi več kot mesec dni. Iščem človeka, ki zna angleško, spoštuje druge narode, druge religije in je "open mind". Mirijam
QQQ | Gost | odg. 07.06.2019 @12:54 Prijavi neprimeren komentar
''...spoštuje druge narode, druge religije in je "open mind"'' Spoštuje se tistega, ki si to zasluži, spoštovanje kar na počez, kaže zgolj na slaboumnost ali pa hinavščino. Spoštovati druge religije? Nobena religija ni za spoštovat, ker so vse nateg. Najslabši je islam. Nenazadnje je to v nasprotju s prej omenjenim 'spoštovanjem', zakaj bi spoštoval islam, ki hoče zradirat s sveta vse kar se ne podredi tej zločinski religiji in ne spoštuje ničesar izven islama? Vera je nasprotje razumu, zakaj bi kdo spoštoval zanikanje razuma? ''Open mind'' - ponavadi je to sinonim za mamila, pomanjkanje vrednot in toleranca do deviacij. Očitno hipijevka, ki rabi prevajalca... Obup.
Danijel Svoboda | Gost | odg. 14.06.2019 @20:30 Prijavi neprimeren komentar
Pozdravljena, prosim da me kontaktirate na cvijetic.danijel@gmail.com pošiljam vam en veliki lep pozdrav. Danijel
sadhu | Gost | odg. 14.10.2019 @21:54 Prijavi neprimeren komentar
Zdravo, tudi moja potovanja trajajo dalj časa, zanimal bi me vaš kontakt. Pišite prosim na 5rover44@gmail.com
Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.