Popotniški forum

Dopust v tople kraje

Dodan 22.06.19 @18:51:00
Vladan Necev | Gost | odg. 22.06.2019 @18:51 Prijavi neprimeren komentar
V septembru se odpravljam na počitnice. Destinacija ta trenuk še ni izbrana in je odvisna od mojih in tvojih želja ter last minut ponudb v času od 16.9.2019 do približno 26.9.2019. Dopuščam možnost odhoda v oktobru ali novembru, če vam september ne ustreza. Za termin odhoda se lahko Vam prilagodim Obljubim pa, da bo cilj potovanja eksotičen...z veliko sonca, lepimi plažami in pisanimi kulturami. Za spremstvo Iščem spremljevalko z veliko dobre volje in dobre družbe...kot invalidna oseba potrebujem manjšo pomoč pri strežbi hrane in komunikaciji s hotelskim osebjem (znanje angleškega jezika). Pri higieni in oblačenju ne potrebujem dodatne pomoči. Prostovoljki bom pokril stroške bivanja in letalskega prevoza. Če si lahko sama pokriješ katerega od stroškov, bom vesel. Pred odhodom bi se rad srečal s tabo, da skupaj narediva načrt potovanja. Vse zainteresirane prosim, da me kontaktirajte najkasneje do 9.8.2019 Kje vse sem bil: Tunizija, Egipt, Turčija Nizozemska, Anglija.
Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.