Popotniški forum

eTA za Kanado

Dodan 26.06.19 @15:14:07
Helena Granda | Gost | odg. 26.06.2019 @15:14 Prijavi neprimeren komentar
Pozdravljeni, ima slučajno kdo izkušnjo s pridobivanjem eTA vize za Kanado? Izpolnila in plačala sem prijavi za moža in zame. Mož je takoj dobil, meni pa so poslali, da moram priložiti po njihovem dokaj zapletenem postopku (komaj sem razbrala, da naj bi manjkal spol pri moji prijavi, čeprav se dobro spomnim, da sem označila) in sem morala poslati še kopijo potnega lista. že mesec dni je od tega, pa nisem dobila nobenega odgovora... Zato sem poslala še enkrat, spet plačala in spet - isto... Ne vem, na koga naj se obrnem, ker ne najdem nobenega drugega kontakta kot spletno prijavo. Ima kdo kakšno podobno izkušnjo? Malo se mi že mudi, ker čez 14 dni potujeva...
Bostjan | Gost | odg. 28.06.2019 @14:12 Prijavi neprimeren komentar
Jaz bi se za začetek obrnil na njihov konzulat v Ljubljani. Kontakt je trivialno dobiti: http://www.mzz.gov.si/si/predstavnistva_po_svetu/severna_amerika/kanada/
Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.