Popotniški forum

Potovanje v tople kraje

Dodan 11.08.19 @14:03:53
gladiola | Gost | odg. 11.08.2019 @14:03 Prijavi neprimeren komentar
Iščem sopotnico za potovanje nekje med oktobrom in decembrom par tednov. Potovanje z lokalnimi prevozi, preizkušanje lokalne hrane, bolj low budget oz. po dogovoru... Glede destinacije imam nekaj idej, ampak nič še 100 % odločeno.. Stara sem 33 let.
Anja Zorko | Gost | odg. 13.08.2019 @21:48 Prijavi neprimeren komentar
Hojla. Sama bi nekaj takega kot ti - sem omejena le s časom - druga polovica Novembra cca 3 tedne. Če te zanima mi piši na anchy.zorko@gmail.com. Tvojega maila nisem zasledila. Sem pa tvojih let Lp, Anja
Marinka Dolenc | Gost | odg. 18.08.2019 @13:49 Prijavi neprimeren komentar
Ojla Jaz imam namen iti oktobra v Afriko tj. Maroko,Zahodna Sahara,Mavretanija,Senegal in Gambija. Potovala bom z kombijem. Z menoj gre še en starejši popotnik Danilo z katerim sma že nekaj prepotovala. Potovanje do Gambije bi trajalo nekje 1mesec amapk v Gambiji imao Slovenske prijatelje pri katerih lahko ostaneš dalje in raziskuješ po svoje. Nazaj grema z letalom iz Banjula, ker peljema stvari in avto v Afrko za njihove ljudi in potrebe. Če te zanima se javi. Lani sem bila tam ampak sem potovala proti Evropi zdaj pa kontra hahaha. Lep pozdrav Marinka
Natashy | Gost | odg. 21.08.2019 @09:09 Prijavi neprimeren komentar
Kaj takega bi pa mene zanimalo. Marinka, lahko prosim napišeš kontakt. Hvala
Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.