Popotniški forum

Druzba za izlet, dopust ....

Dodan 22.11.19 @17:32:47
Jan Polak | Gost | odg. 22.11.2019 @17:32 Prijavi neprimeren komentar
Živjo, iščem družbo za kaksen obisk adventno okrašenega mesta v Avstriji; lahko tudi kje na Hrvaškem... Iščem pa tudi družbo za kaksne počitnice v toplih krajih.
sandra505 | Gost | odg. 13.12.2019 @09:03 Prijavi neprimeren komentar
Z veseljem grem s tabo, če plačaš, ker jaz žal nimam toliko denarja. lp sandra
Karmen Pogačar | Gost | odg. 15.01.2020 @09:42 Prijavi neprimeren komentar
Zdravo lahko greš z nami aprila v Egipt za 2.tedna. Oktobra ali novembra bi šla v Cancun. Lahko se mi pridružiš. carmen.pogacar@gmail.com
Karmen Pogačar | Gost | odg. 15.01.2020 @09:47 Prijavi neprimeren komentar
Pozdravljeni malo sem firbčna....ali vi potujete sami ali kdaj iščete sopotnika.Zelo me mikajo potovanja samo ne bi šla sama.Oktobra ali novembra imam v planu Cancun.Zanima me še Srilanka, maldivi, sejšeli, cuba, zanzibar, francoska polinezija. Hvala za odgovor LP carmen.pogacar@gmail.com
Bostjan | Gost | odg. 15.01.2020 @12:58 Prijavi neprimeren komentar
Karmen, tole je forum 'popotniški zmenki', torej tukaj vsi iščemo sopotni-ka/-co ali pa (včasih) samo razpravljamo o tem. Ali imaš na voljo zgolj oktober in november? Kaj pa poleti ali pa februarja, ko lahko jaz potujem, (za kaj več kot nekaj dni)?
Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.