Popotniški forum

Guanzhou - brezplačna nočitev

Dodan 10.12.19 @20:48:27
Penk | Gost | odg. 10.12.2019 @20:48 Prijavi neprimeren komentar
Pozdravljeni! Zanima me, če ima kdo izkušnje z letalsko družbo China Southern s storitvijo nočitve ob povezanem letu v Guangzhoju? Imajo namreč (cenovno) zelo mamljive ponudbe za lete v JV Azijo, pri čemer pač moraš imeti čas. Postanki so tudi 10+ ur (ker včasih prideš zvečer in odideš takoj zjutraj) in zanima me, če je kdo že morda koristil to storitev. Mika me nakup ene karte, čas si vzamem, vseeno pa se verjetno ne splača šparati za 50-100 eur, če pri tem izgubiš 15-20 ur na potovanju, pa še zmatran si od vseh letov. Vmesna osvežitev in tuš pa bi prišla prav Lp
00 | Gost | odg. 11.12.2019 @10:16 Prijavi neprimeren komentar
Pri China Southern sem samo enkrat bukiral tak vezani let. Ko so mi ga prestavili že petič ali šestič, sem obupal, odpovedal karto in jo kupil pri drugem letalskem prevozniku. Denar sem sicer dobil v celoti povrnjen, je pa to zahtevalo veliko energije (številne mejle in klice na Kitajsko
Penk | Gost | odg. 12.12.2019 @08:19 Prijavi neprimeren komentar
Super, hvala za izkušnjo. Kakorkoli sem obračal in kombiniral lete, mi ni uspelo najti ene povratne karte, ki bi vključevala normalne postanke. Tako sem jih dal na stran in raje izbral drugega prevoznika.
Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.