Popotniški forum

Daytona Beach

Dodan 09.01.20 @22:36:25
Teo Radbič | Gost | odg. 09.01.2020 @22:36 Prijavi neprimeren komentar
Pozdravljeni! Zaradi velike želje po bivanju v ZDA se nameravam odpraviti tja in preživeti 1 teden ali 2 tam, z namenom oceniti in ugotoviti, če mi to sploh ustreza. Seveda prvič bi poletel z letalom. Našel sem poceni spletno stran in me v prvi vrsti zanima koliko je verodostojna in. Gre se za spletno stran flyavel. Gre se za let Ljubljana-Amsterdam, Amsterdam-New York in pa New York-Daytona Beach. Zanima me kaj za vraga naj počnem med postankom v Amsterdamu, ki traja 17 ur in 35 min in pa med postankom New York-Daytona Beach, ki traja 21 ur...Prav tako je omenjeno da je med postankom New York- Daytona Beach potrebno zamenjati letališče? Mi kdo lahko razloži? Najlepša hvala že v naprej.
Ptic1 | Gost | odg. 10.01.2020 @14:10 Prijavi neprimeren komentar
Vzames karto od Ljubljane do Orlanda pri nrp KLM za datume 11.2.2020 povratek 26.2.2020. Dva prestopa (Pariz, Atlanta) vsak prestop ti vzame cca uro in pol. Cena karte je 565 EUR, doplacas 60 EUR za prtljao in ima karto za 625 EUR, kar je ce mene vprasas ugodna cena. Potem si edino moras najti prevoz med Orlandom in Daytona beach, tja in nazaj. Vzames bus za okoli 50 USD tja in nazaj - verjetno dobis ce dosti ceneje - 1 ura in pol med Daytona in Orlandom. dosti boljsa varianta ce mene vprasas ne cakas 21 + 17 ur. Ne vem koliko bi prisparal ce bi vzel tvojo varianto
Teo Radbič | Gost | odg. 10.01.2020 @17:39 Prijavi neprimeren komentar
Pozdravljen. Ja, privarčeval bi okrog 30 eur, ampak se mi ne splača varčevati teh 30eur za to da bi čakal po 17 oz. 21ur. Mogoče pa res grem do Orlanda nato pa z avtobusom naprej do Dayton-e. Cena vozovnice je okrog 33eur. Me pa še zanima, kje Vi kupujete letalske karte pa po možnosti da niso predrage, seveda . Hvala za pomoč. Lp Teo
Ptic1 | Gost | odg. 11.01.2020 @08:29 Prijavi neprimeren komentar
Jaz v vecini primerov kupujem karte pri KLM/Air France ker ponavadi letim med UK, Slovenijo in Juzno ameriko in so znajo biti ugodni. Vcasih tudi preverim karte na expediji, ampak ce ni velike razlike v ceni ponavadi kupim karto direktno pri letalski druzbi. Letalske karte znajo biti drazje ce letis preko vikenda (tudi do 200 EUR razlike), tak da je naceloma boljse potovati preko tedna. Pri KLM/Air France je treba upostevati da ceno ki ti prikazejo na zacetku ne vkljucuje prtljage. Doplacilo je 60 EUR na kos prtljage, in dodantnih 100 EUR ce nisi ziher in mislis da bos moral spremeniti let ali pa odpovedati let.
Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.