Popotniški forum

Oddam 2 povratni karti (Trst - Malta - Trst) - 4.3.2020 - 8.3.2020

Dodan 02.03.20 @12:05:22
Sabrina O. | Gost | odg. 02.03.2020 @12:05 Prijavi neprimeren komentar
Pozdravljeni, s partnerjem sva primorana odpovedati izlet na Malto in zato oddajava letalski karti po zelo nizki ceni 2 karti za izlet na Malto (Trst - Malta - Trst) z Ryanair. Če koga zanima naj me pokliče na 040 211 858.
sda | Gost | odg. 03.03.2020 @10:49 Prijavi neprimeren komentar
koliko stane sprememba imena? ponavadi je ta strošek višji in se bolj splača kupiti novo karto. A se bo ta let sploh izvedel glede na to, da razni prevozniki množično odpovedujejo lete iz / v Italijo? Če je let odpovedan gre vama na roko, saj lahko zahtevata refund oz. ga bosta verjetno dobila avtomatsko (spet odvisno od katerega prevoznika imata karte). V glavnem v celotnem tvojem postu manjka najbolj pomemben podatek - kdo je prevoznik.
sda | Gost | odg. 03.03.2020 @10:56 Prijavi neprimeren komentar
se opravičujem vidim, da je kot prevoznik naveden Ryanair. Sprememba imena ima sigurno višji strošek (začne se nekje pri 100+ eur na ime) kot če karti kupiš danes, ko je cena 61,03 eur/osebo.
Sabrina O. | Gost | odg. 03.03.2020 @20:22 Prijavi neprimeren komentar
Pozdravljeni, sem šele potem preverila in ugotovila, da je sprememba imena velik strošek, tako da se kart ne splača menjati oziroma je ceneje, če se kupi nove. Zaenkrat ne kaže, da bi let odpovedali. LP
Sabrina O. | Gost | odg. 03.03.2020 @20:22 Prijavi neprimeren komentar
Pozdravljeni, sem šele potem preverila in ugotovila, da je sprememba imena velik strošek, tako da se kart ne splača menjati oziroma je ceneje, če se kupi nove. Zaenkrat ne kaže, da bi let odpovedali. LP
Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.