Popotniški forum

Sprememba leta

Dodan 13.03.20 @16:33:37
simi1982 | Gost | odg. 13.03.2020 @16:33 Prijavi neprimeren komentar
Pozdravljeni, januarja sem preko TUI fly rezervirala 3 povratne letalske karte iz Munchna na Tenerife. Včeraj so mi pa pisali da je prišlo do spremembe pri povratnem letu in sicer povratek namesto v Munchen-u v Stuttgardu. Glede na to da planiramo iz Slovenije it z svojim avtom in avto pustiti v garažni hiši do povratka, je prihod leta v Stuttgardu zame nesprejemljiv. Datum in ura prihoda pa ostajata popolnoma enaka kot pri prvi rezervaciji. Letalski prevoznik me v mailu samo prosi da spremembo v 7 dneh potrdim, ne ponudi mi pa možnosti preklica rezervacije in povračila že plačanega stroška za karte. A je to za letalske prevoznike normalno? A nimam nobene izbire pritožbe? Hvala za odgovor...
Jure12 | Gost | odg. 18.03.2020 @17:11 Prijavi neprimeren komentar
Pogojev ne sprejmes.. Najboljse da poklices, poves da ne mores leteti iz navedene destinacije in prosis za povracilo denarja.. Ce je bila karta kupljena direkt na strani prevoznika, problema na bi smelo biti.. Lp
Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.