Popotniški forum

Viza za Libanon, ženske izkušnje

Dodan 24.01.17 @17:40:20
Carmelinee | Gost | odg. 24.01.2017 @17:40 Prijavi neprimeren komentar

Živjo,

imam vprašanje za ženske, mlajše od 30 let, ki so že bile v Libanonu: ste dobile vizo on arrival ali ste jo dale delat vnaprej? MZZ namreč pravi, da moramo na Dunaj..

In pa: ali poleg izraelske obstaja še kakšna viza, ki je za Libanon ne smeš imeti v potnem listu?

Hvala!

Anja | Gost | odg. 05.10.2018 @15:17 Prijavi neprimeren komentar

Živjo Carmelinee, kako si potem rešila situacijo? 

Tudi sama potujem novembra v Libijo in sem malo pred tridesetim letom. Zaradi absurdnosti omejitve me zanima, če si slučajno ugotovila ali je to še vedno stalna praksa? 

Marusaa | Gost | odg. 11.03.2020 @15:10 Prijavi neprimeren komentar
Živjo, kakšne so vaše izkušnje? Sama sem pisala na ambasado na Dunaj in dobila zelo čuden odgovor: Whether you take the risk and go with a non-refundable ticket and a hotel reservation or a clear address, or you apply and wait around 2 months to get the answer that might be negative. Kot da nismo dobrodošle :/
Marusaa | Gost | odg. 11.03.2020 @15:10 Prijavi neprimeren komentar
Živjo, kakšne so vaše izkušnje? Sama sem pisala na ambasado na Dunaj in dobila zelo čuden odgovor: Whether you take the risk and go with a non-refundable ticket and a hotel reservation or a clear address, or you apply and wait around 2 months to get the answer that might be negative. Kot da nismo dobrodošle :/
Bodi informiran

Ne zamudi naslednje akcije ali pomembnega obvestila!

Si avanturistični popotnik ali vsakodnevni potnik? V vsakem primeru zate pripravljamo ažurne, zanimive in koristne popotniške in potniške informacije, ki ti jih dostavljamo v tvoj poštni nabiralnik enkrat do dvakrat na mesec.