Spoštovani potniki,
od 1. novembra 2025 bodo na območju savinjske regije uveljavljene številne spremembe voznih redov, vključno z novimi postajališči, premiki ur in spremembami itinerarjev.
Ključne spremembe:
- Na liniji Logarska dolina hotel – Celje se odhodu 4:50 v režimu DŠ spremeni itinerar, in sicer se v Topovlju priključi na avtocesto do Medloga.
- Na Liniji Mozirje – Celje se odhodu 6:00 v režimu DŠ spremeni itinerar, in sicer namesto vožnje po avtocesti vozi po regionalni cesti.
- Na liniji Mozirje – G.Grad se odhod 14:10 v režimu DŠ podaljša do Šmiklavža/G.Gradu.
- Na liniji Polzela Cimperman – Celje se odhod 14:15 v režimu DŠ prestavi na 14:25 uro, prav tako se v smeri Celje – Polzela Cimperman odhod 13:40 v režimu DŠ prestavi na 13:50 uro.
- Na liniji Konjsko – Celje sej je odhod 10:10 režima DŠ ukinil, prav tako se je v smeri Celje – Konjsko ukinil odhod 9:40 režima DŠ.
- Na liniji Prebold – Celje se je odhod 14:55 v režimu DŠ prestavil na 15:05 uro.
- Na liniji Ljubljana – Celje se odhod 7:00 v režimu D* prestavi na 7:10 uro.
- Na liniji Sl.Konjice – Družmirje NOP se odhod 19:50 v režimu D* prestavi na 19:55 uro.
- Na liniji Graška Gora – Velenje se odhod 6:20 režima DŠ prestavi na 6:15 uro.
- Na liniji Zreče – Oplotnica se odhodu 6:05 v režimu D* spremeni itinerar, in sicer pelje tudi skozi Zreče zad., Zreče Unior, Zreče nova cona.
- Na liniji Zreče – Sl.Bistrica se odhod 15:10 v režimu DŠ zaključi v Oplotnici in ne pelje več do Sl.Bistrice.
- Na liniji Štore Lipa – Celje ŽP se odhod 12:30 v režimu D* prestavi na 12:25 uro.
- Na liniji Celje – Presečno se odhod 14:25 režima DŠ prestavi na 14:30 uro.
- Na liniji Velenje – Maribor se doda dodaten odhod ob 19:20 uri režima NEPŠ.
- Na liniji Celje – Andraž nad Polzelo – Velenje se doda ustavljanje na postajališču Andraž nad Polzelo dom krajanov.
- Na liniji Celje – Velenje Gorenje se odhod 4:50 režima SONEP skrajša, in sicer do postajališča Velenje. Prav tako se odhod v povratni smeri ob 6:10 uri režima SONEP prične na postaji Velenje in ne Velenje Gorenje.
- Na liniji Podsreda – Celje se med postajališči Kozje stek. – Kozje se doda ustavljanje na postajališču Kozje OŠ.
- Na liniji Sl.Konjice – Medlog Š se odhod 6:55 režima DŠ prestavi na 6:50 uro.
- Na liniji Zabukovica – Medlog Š se odhod 14:35 režima DŠ prestavi na 14:40 uro.
- Na liniji Poljčane ŽP – Zreče se odhod 12:55 režima D* prestavi na 13:00 uro.
- Na liniji Maribor AP – SL.Bistrica se je odhod 08:30 režima SO prestavi na 08:25.
- Na liniji Celje AP – AC Radmirje se odhodu 13:50 DŠ spremeni itinerar, in se v Medlogu priključi na avtocesto proti Topovlju.
- Na liniji Velenje – Šoštanj se odhod 18:00 režima DŠ ukine.
- Na liniji Ljubljana AP – Celje – Socka – Zreče - se doda odhod 20:45 v režima DŠP.
- Na liniji SL.Konjice – Zreče se je odhod 23:23 v režimu DŠ prestavil na 23:17.
- Na liniji SL.Konjice – Celje 07:55 v režimu DŠ se spremeni itinerar.
- Na liniji SL.Bistrica – SL.Konjice se je odhod 15:55 v režimu DŠ ukinil.
- Na liniji Oplotnica – SL.Konjice se je odhod 04:55 v režimu DŠ ukinil.
- Na liniji Celje AP – SL.Konjice se je režim V spremenil v SONEP in odhod 16:10 prestavil na 16:15.
Prosimo, da potniki natančno preverijo posodobljene vozne rede za svojo linijo.
Vaš Nomago